Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Yeni Trendleri Ofisinize Taşıyın

Yeni Trendleri Ofisinize Taşıyın

Değişen yaşam ve iş hayatı her gün sadece bizleri değil ofislerimizi de dönüştürüyor. Bu değişime daha kolay adapte olabilmek ve yenilikleri ofisimize taşıyabilmek için birkaç farklı tasarım şeklini sizler için derledik:

Renkler, canlılık kazandıracak

Canlı renkler doğru oranda kullanıldığında ortamı sıcaklaştıracak ve içinizi ısıtacaktır. Ofisinize giren her kişinin bu olumlu havayı hissetmesini sağlamak için ofis dizaynında doğru tonları seçmeniz yeterli olacak.

Ortama göre değişebilen tasarımlar

Çalışma ortamınızı esnek oluşturabilirsiniz; ofisinize yeni biri katıldığında, canınız sıkıldığında ya da farklı bir ihtiyaç oluştuğunda ofis tasarımı dönüştürülebilir olmalı. Böylece yıllarca aynı şekilde kullanılan can sıkıcı tasarımların da önüne geçilmiş olacaktır.

Çalışanların daha özgün olabileceği ofisler

Ofiste tüm çalışanların, sadece masalar ve sandalyelere bağımlı kalmasının önüne geçin. Gerektiğinde kanepe, puf, toplantı masası veya bir minderde de oturarak çalışılabileceğini kanıtlayabilirsiniz.

Farklı amaçlarla kullanılabilecek alanlar oluşturma

Ofisinizdeki her alanı değerlendirmelisiniz, örneğin toplantı odalarını sadece bu zamanlarda kullanmak yerine konsantrasyon odası olarak da kullanabilirsiniz. Lounge alanları, sadece misafirleriniz için değil çalışanlarınızın da masalarında oturmak istemediklerinde kullanabilecekleri alanlar olmalı.

Çilingirler Ofis Mobilyaları, yeni çizgileri içeren mobilya tasarımları ile her tarzda ofis dizayn etmek isteyenler için yaratıcı çözümler üretiyor.