Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Sıradışı bir Ofise Sahip Olmak Mümkün mü?

Sıradışı bir Ofise Sahip Olmak Mümkün mü?

Her ofisin birbirine benzemesinden ve her yerde aynı mobilyaları görmekten bıktınız mı? Ofislerinizi isterseniz gibi sıra dışı bir çizgiye taşıyabilirsiniz. Bu konuda size yol gösterecek, küçük bir araştırma yaptık:

Özgün olun

Ofis mobilyalarınızı satın alırken serileri ve mobilya stillerini birbirleri ile karıştırabilirsiniz. Kendi tarzınızı kendiniz yaratın. Örneğin; klasik mobilyaları, modern aksesuarlar ve kaplamalarla canlandırabilirsiniz. 

Kendiniz olun

Ofisiniz her şeyden önce sizi yansıtmalı. Hayata bakış açınızı, hobilerinizi ve koleksiyonlarınızı ofisinize taşınmaktan kaçınmayın.

Kaliteli ve stil sahibi bir çizgi

Kalite size her zaman pahalılığı çağrıştırmasın, kaliteli ofis mobilyalarını doğru bir araştırma ile daha uygun koşullara satın alabilirsiniz.

Retro, belki de tam sizin için

Eskicilere ve bitpazarlarına ya da bu stillerde üretilmiş yeni ofis mobilyalarına göz atmadan sakın ofisinizi döşemeyin. Bu adreslerde çok ilginç doneler bulabilirsiniz.

Aksesuar ofisinizi karakterize eder

Doğru ofis aksesuar seçimi, mobilyalarınızdan sonra belki de en önemli unsur. Aksesuarda çizgi dışına çıkmaktan ve gereğinden büyük objeler seçmekten sakın korkmayın, bunlar ofisinizi zenginleştirecektir.

Güzellik, detaylarda gizlidir

Ofisinizde her detaya dikkat edin; küçük aksesuarlar, masa üstü objelerinizin seçimi gibi her detay sizi ve işinizi çağrıştırmalı.

Sanat tarihi dergilerini karıştırın

Ünlü tabloların ve heykellerin replikaları belki de ofisiniz ve tarzınızla çok uyumludur. Uygun fiyatlara bunları edinerek, ofisinizde şık bir stil yakalayabilirsiniz.

Ofisine önem veren herkesin uğraması gereken adreslerden biri olan Çilingirler Ofis Mobilyaları’nda farklı stil ve çizgide birçok mobilya seçeneği ile ofisinizi yeniden yaratabilirsiniz.