Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofiste Yaratıcı Çözümler

Ofiste Yaratıcı Çözümler

Ofis ortamının sıkıcılığı ve işe gitmek zorunda olmak hissinden kurtulmak için ofis ortamınızı daha neşelendirebilir ve tüm çalışanların keyif alacağı bir ortama dönüştürebilirsiniz. Ofis ortamınızı yeniden yaratmanız için size birkaç ipucu derledik:

Kolektif bilinç

Ofiste herkesin kaynaşmasını ve kenetlenmesini sağlamak için zaman zaman ortak partiler ve çay saatleri düzenleyebilirsiniz. Ofiste oturum şekliniz de bu konuda oldukça etkili, bireysel oturmak yerine ortak alanlar yaratın.

Masaların konumu sizi yalnızlaştırmasın

Tek bir masada, bir çalışanın oturması fikrini artık unutun. Ortak paylaşım alanları çalışanları daha verimli kılarken, ofis ortamında gereksiz gürültüyü de engelleyecektir.

Yeşil bir alan sizi rahatlatacaktır

Ofisinizde açık havaya çıkılabilecek ve doğal bir dekorasyona sahip bir alan yaratmanız, çalışanlarınızın motivasyonunu oldukça artıracaktır. Böylece boş vakitleriniz de daha çok dinlenebileceksiniz.

Herkes kendi dizaynını oluşturmalı.

Çalışanların kendi çalışma alanlarını kendilerinin dekore etmelerine ve kişisel aksesuarlarını yerleştirmelerini destekleyin. Daha renkli bir ofis, sizin için daha sıcak bir ortam oluşturur.

Konsantrasyon için özel bölümler oluşturun

Çalışanların daha yaratıcı ve verimli çalışabilmesi için bazen tek başına bir köşeye çekilip, bir süre bu konuda düşünmesi gerekebilir. Bunu destekleyecek alanları ofisinizde yaratmanız, bu herkesi memnun edecektir.

Ofisinizin tasarımında acele etmeyin

Gerekli olmayan eşyaları bir anda ofisinize doldurmak yerine, kaliteli ve işe yarar mobilya ve aksesuarları zaman zaman alarak daha şık ve ergonomik bir ofis dizayn edebilirsiniz.

Kişisel özelliklerinizi ofisinize yansıtın

Sevdiğiniz ve ilgili olduğunuz sanat dalları ve hobilerinizle ilgili aksesuarları ofisinize getirmekten çekinmeyin. Böylece daha kişisel ve özgün bir alan oluşturmuş olacaksınız.

Çilingirler Ofis Mobilyaların’ da, yaratıcılığınızı destekleyecek birbirinden şık ofis mobilyaları ve aksesuarlarını bulabilirsiniz.