Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofiste Nasıl Düzenli Olunur?

Ofiste Nasıl Düzenli Olunur?

Vaktin nakit olduğu ofislerde, düzenli çalışma ortamı size hem vakit kazandıracak hem de işinizde verimi artıracaktır. Düzenli bir ofis, dışardan gelecek misafir ve müşterileriniz için de olumlu bir imaj oluşturacaktır. Ofislerimizde bu düzen nasıl sağlanabilir, sizler için birkaç ipucu sıraladık:

Kesinlikle yardımcı ofis eşyaları

Dolaplar, masanızın üzerindeki dosya yığınını önleyecektir. Masanızın hemen altında ya da yanındaki keson ve ekonlar da ofisinizi daha düzenli tutmanız amacıyla size oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Kendinize çalışma alanları yaratın

Masanızın etrafına sizin için uygun ofis eşyaları yerleştirilmeli. Raflar, dolap ve çekmeceler, kendi çalışma alanıza yakın şekilde konumlandırılmalı.

Masaların üzeri düzenli olmalı

Masanızın üzerindeki gereksiz aksesuarlar, dosyalar ve her türlü yığın sizi daha dağınık ve düzensiz olarak gösterecektir. Gereksiz tüm eşyaları buradan uzaklaştırın.

Çekmelerinizi kullanın

Kişisel eşyalarınız ve elinizin altında bulunması gereken evrakları, masanızın üzerinde bulundurmak yerine çekmeceleri tercih etmelisiniz ama çekmecelerde de düzeni yakalamayı unutmayın.

Dolaplarınızı temizleyin

Ofis dolaplarınızın içini düzenli tutmaya gayret edin, ara sıra gereksiz olduğunu düşündüğünüz dosya yığınlarını atmaktan çekinmeyin.

Bilgisayarınızda da düzeni ihmal etmeyin

Bilgisayarınızın da masa üstü ve klasörlerini gereksiz dosyalarda arındırıp, düzenli olarak yedeklemeniz; ilerde yaşanabilecek veri kaybı gibi sıkıntılara karşı tedbirli olmanızı sağlayacaktır.

Düzen için vakit ayırın

Yoğun iş temposunda, bazen çalışma ortamımızı düzenlemek için vakit bulamıyor olabiliriz. Bunu bir rutin haline getirebilmek için kendimize her hafta belli bir saat ayırabiliriz.

Çilingirler Ofis Mobilyaları; ofis yaşamınızı kolaylaştıracak ve konfor sağlayacak birbirinden şık mobilya dizaynları ile daha düzenli bir ofis kurabilmeniz için tasarımlar üretiyor.