Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofiste Evrak Düzeni Nasıl Sağlanır?

Ofislerimizde her dokümanın masaların üzerinde yer almasından ve dağınıklıktan bıktıysanız, birkaç ofis mobilyası ile istediğiniz düzenli ortamı yakalayabilmeniz artık çok kolay. Ofiste evrak depolamanızı sağlayacak mobilyaları sizin için derledik:

Çalışma takımları hem pratik hem de işlevsel

Yönetici odalarınız ya da personelleriniz için seçeceğiniz çalışma gruplarının her birinde takımın kendisine ait konsollar bulunuyor. Bu konsollar, hemen elinizin altında bulunması gereken evrak ve dosyaların saklanması için ideal mobilyalardan.

Daha çok depolama alanı için kütüphaneler

Kütüphanelerde dosyalarınızı ve evraklarınızı belli bir sıralama sistemine göre yerleştirebilir, aradığınızda hemen bulabilirsiniz.

Güvenlik için çelik dolaplar

Evraklarınızın dış etkenlerden zarar görmesini istemiyorsanız, çelik dolaplar tam da size göre. Ofislerinizde uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklılıkta.

Sistemli dosyalama için kartoteksler

Evraklar sisteminiz karmaşıksa ve işin içinden çıkamıyorsanız kartoteksler, ofisiniz için ideal. Doğru bir sınıflandırma sistemi ile tüm dosyaları elinizi attığınız gibi bulacaksınız.

Tekerlekli kesonlar istediğiniz her yerde

Masanızın altında ya da hemen yanı başınızda bulunacak bir keson hem kişisel eşyalarınızı hem de sık kullandığınız evrakları saklamak için üretilmiş. Anahtarlı çekmeceleri ile de oldukça güvenilir.

Ekon, her ofise gerekli

Dar alanlarda kullanabileceğiniz ekonlar, her yere sığabilen; evrak ve eşya saklamak için ideal ofis mobilyaları arasında yer alıyor.

Küçük ofisler için çekmeceli masalar

Eğer dolap için ekstra yer ayıramıyorsanız, çekmeceli çalışma masaları bir süre için sizi idare edecektir. Sık kullandığınız dosyaları ve evrakları burada saklayabilirsiniz.

Tüm ofis dolaplarınızı temin edebileceğinizi Çilingirler Ofis Mobilyaları, farklı tasarımları ve özgün çizgisiyle bir adım öne çıkıyor.