Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofisinizi Yeniden Tasarlamanın Vakti Geldi mi?

Ofisinizin, sektörünüzdeki aynanız ve kurumsal kimliğinizin yüzü olduğunu unutmamalısınız. Ofisteki mobilyaların yıprandığını ya da yenilik gerektirdiğini göz ardı etmemelisiniz. Bir ofiste yenileme zamanının geldiğini anlamanız için sizlere birkaç ipucu derledik:

Sandalye ve koltuklarınızın döşemeleri mi yıpranmış?

Ofisinizi demode ve kötü gösterecek tüm yıpranmış döşemelerden kurtulmalısınız. Belki yeni ve konforlu koltuk almanın zamanı gelmiştir.

Masa ve sehpaların üzerindeki çizik ve lekeler

Masa ve sehpalarınızın yüzeyindeki çizik ve lekeler, ofisiniz için pek de hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Bu izler, mobilyalarınızın yenileme vakti geldiğinin göstergesi olabilir.

Ofis masa takımlarınız demode mi?

Ofis takımlarınızın eski görünümlü olması ve ofisinize hantal görünüm vermesinin önüne geçmelisiniz.

Ofisinizde gereğinden fazla mı eşya var?

Ofisiniz ihtiyacınızdan fazla ve demode eşyalar ile doluysa bunlardan kurtulmanın ve ofis tasarımınızı yalınlaştırmanın zamanı gelmiştir.

Dolap raflarınız kırık dökük ve yerinde zor duruyorsa…

Dolaplarınızın düzenli ve derli toplu görünmesine özen göstermelisiniz. Sağlıksız bir dolap, ofis tasarımınızı alaşağı edecektir.

Soğuk görünümlü çelik dolapları yenilemelisiniz

Ofisinizde ev sıcaklığını hissettirecek mobilyaları tercih etmelisiniz. Eski model çelik dolapların soğuk görünümlerini yenileri ile değiştirmelisiniz.

Misafir mobilyalarınız onları rahat ettirmeli

Misafirlerinize özel ofis mobilyalarının rahatlık ve konforuna özen göstermelisiniz. Eski tip mobilyaları yenileyerek misafirperverliğinizi gösterebilirsiniz.

Ofisinizi yenilerken Çilingirler Ofis Mobilyalarının geniş ürün koleksiyonundan yararlanabilir, showroomlarında mobilyaları yakından inceleyebilirsiniz.