Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofisinizde Daha Üretken Olabilmeniz İçin 7 Yol

Ofiste Daha Üretken Olabilmeniz için 7 Yol

Ofisinizde geçirdiğiniz vakitte daha üretken olabilir, işinizden daha çok verim alabilirsiniz. Yoğun iş hayatınızda bunu gerçekleştirebilmeniz için size birkaç öneride bulunacağınız:

Ofise girdiğinizde içiniz açılmalı

Ofisinizin tasarımı kesinlikle kasvetli olmamalı. Daha ferah ve şık ofis mobilyaları, çalıştığınız ortamı güzelleştirirken size de kendinizi iyi hissettirecek.

Durmaksızın çalışmayın

Küçük molalar vererek, vaktinizi daha verimli kılabilirsiniz. Kapalı bir ortamda, aralıksız çalışmanız bir süre sonra sizde baş ağrısı yapabilir. Zaman zaman taze hava almak için açık havaya çıkmalısınız.

Ofis düzeni, işbirliğine elverişli olmalı

Gerektiğinde iş arkadaşlarından yardım ve destek alabileceğiniz şekilde bir oturma düzeni olmalı. Takım çalışması ve iş arkadaşları arasındaki diyalog; işlerin çabuk ve sağlıklı yürümesini sağlayacak.

Ofis mobilyaları rahat olmalı

Ofisinize eşya seçerken uzun çalışma süreleri göz önünde bulundurularak, satın alınmalı. Özellikle masa ve sandalye gibi eşyalar, ergonomik ve iyi kalitede olmalı.

Ortam ısısı çalışmanızı etkileyecektir

Ofiste ısı konforu sağlanmalı; ofisiniz 21 ve 23 derece arasında bir sıcaklığa sahip olmalı. Bu konuda yapılan bazı araştırmalar 21 derece sıcaklıkta çalışanlardan daha çok verim alındığını ortaya koyuyor.

Ofiste düzen olmazsa olmaz

Ofisinizin genelinde ve kendi masanızın çevresindeki dağınıklığa dur demelisiniz. Düzen oluşturabilmek için belki de birkaç dolap ve çekmeceye ihtiyacınız vardır.

Aydınlatmanız yeterli olmalı

Doğal ışık, psikolojik olarak da sizi rahatlatırken aynı zamanda daha enerjik ve yaratıcı kılacaktır. Eğer ofisinizde doğal ışıktan yararlanamıyorsanız, yeterli oranda aydınlatma yapıldığından emin olmalısınız.

Ofisiniz için ergonomik ve sağlıklı mobilyalar üreten, Çilingirler Ofis Mobilyaları; 2017’de de sizlere içinizi açacak, ferah ve zevkli yeni tasarımlar sunuyor.