Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofisimizde Bitkilere Yer Vermek İçin 7 Neden

Ofis Dizaynında Bitkilere Yer Vermek için Yedi Neden

Büyük şehirlerde yeşilin ve doğanın izlerini sildiğimiz bu yeni çağda, trend olarak yeşili ve doğayı iç mekanlara taşıyoruz. Yeşilin ve canlı bitkilerin ofislerimize sağlayacağı pozitif etkileri sizin için derledik:

Maddi dünyada bir fark yaratın

Sürekli paranın ve hırsların hakim olduğu bir ortamda canlı bitkiler, sizi bu duygulardan bir nebze olsun uzaklaştıracak ve huzur getirecektir.

Bitkilerle ortamı yumuşatın

Ofis dekorasyonunda sert köşeler ve kolon çıkıntılarını yeşil bitkilerle kamufle ederek, ortamı yumuşatabilirsiniz.

Ofiste ses gürültüsünün önüne geçin

Bitkiler, ofisinizde akustiği artırırken; farklı çalışma alanlarının arasına bir set şeklinde konulduğunda da size ses yalıtımı sağlamakta.

Ofisinizde bölmeler yaratın

Taşınabilir bitkilerle ofisiniz içinde istediğiniz bölmeleri oluşturabilir ve farklı alanlar yaratabilirsiniz. Hem işlevsel hem de ucuz olacak.

Havanız doğal yollarla temizlenecek

Ofisinizde sürekli olarak sağlıklı temiz hava oluşturmak istiyorsanız yeşil bitkiler tam da size göre. Toksinleri ve karbondioksiti temizleyerek oksijen üretecekler.

Daha mutlu ve az stresli çalışanlar

Bitkilerin strese iyi geldiğini birçok araştırma ortaya koyuyor. Yeşile bakarak zihninizi dinlendirebilir ve işiniz için konsantre olabilirsiniz.

Ofis dekorasyonunuz için en ucuz yol

Bitkilerle yapacağınız dekorasyon diğer aksesuarlara yapacağınız harcamalara göre daha az tutacak ve üstelik bitkilerin bakımı da oldukça kolay.

Çilingirler Ofis Mobilyalarından alacağınız birbirinden şık mobilyaları ve bunlarla kombine edeceğiniz canlı bitkilerle ofisiniz daha özgün ve modern görünecektir.