Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofis Tasarımında Yardımcı Ürün Şıklığı Nasıl Yakalanır?

Ofis dizaynının olmazsa olmazlarından yardımcı ürünler, ofisinizde istediğiniz konforu yakalayabilmeniz için de en belli başlı eşyalar arasında. Bu ürünleri satın alırken ofis tasarımımızla uyumu nasıl yakalarız? Sizin için birkaç önerimiz olacak:

Ofisinizde kitap kokusu

Ofisinizde bulunan bir kütüphanenin katacağı sıcak havanın yanı sıra ilgi alanınız ya da işinizle alakalı seçilmiş kitaplarla oldukça entelektüel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ofis tasarımınıza göre modern ya da klasik çizgilerde bir kütüphane seçimi oldukça uygun olacaktır.

Dağınıklığı önlemek için etajerler

Etajer seçiminde kaliteden taviz vermemeniz ve çalışma alanınızın boyutlarına uygun olması, ilk dikkat etmeniz gerekenlerden.

Misafirperverliğin simgesi sehpalar

Ofisinizde özellikle misafir koltukları ve bekleme koltuklarının arasında yer alan sehpaların koltuk tasarımınızla bütünleşmesi oldukça önemli. Klasik ofis mobilyalarının arasında yer alabilecek modern tasarımdaki bir sehpa yapılmaması gereken dekorasyon hatalarından.

Evraklarınızda düzeni sağlanmak için kartoteksler

Ofisinizde evrak ve dosyalarınızı alfabetik olarak ya da belirlediğiniz herhangi bir sisteme göre sıralayıp saklamanızı sağlayacak kartoteksler, hem şık bir detay hem de oldukça kullanışlı ofis mobilyalarından.

Güvenlik, önceliğiniz olmalı

Ofisinizde, kıymetli evrak ve paralarınızın güvenliği için dijital ya da çelik para kasalarından yararlanabilirsiniz. Taşınabilir dijital para kasalarının yanı sıra klasik görünümlü çelik kasalar da seçenekler arasında bulunuyor.

Elinizin altında bir keson olmalı

Hemen masanızın yanında ya da altında yer alacak bir keson, hem kişisel eşyalarınızı hem de evraklarınızı koyabileceğiniz; masanızın üzerindeki dağınıklığı önleyecek mobilyalardan. Tekerlekleri ile istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabileceğinizi kesonlarda, kilitli bir çekmece bulunması da oldukça kullanışlı olacaktır.

Hem sağlam hem de şık çelik dolaplar

Çelik evrak dolapları, yangın ve deprem gibi afetlere karşı da dayanıklı olduğu için önem taşıyan dosyaları bu dolaplarda saklamanız şimdiden gerekli önlemi almanızı sağlayacak.

Ofisinizdeki şıklığı tamamlayacak tüm detayların yer aldığı Çilingirler Ofis Mobilyaları, yardımcı ürünleri ile de sektöre kalite ve özgünlük katıyor.