Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofis Tasarımında Hangi Aksesuarlara Yer Vermeliyiz?

Ofis tasarımında şıklığı tamamlayacak detaylardan olan aksesuarlar, aynı zamanda bir ofisin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu ofis eşyalarını seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bunu sizin için araştırdık:

Ofis düzeni için askılıklar

Ofis koltuklarına asılmış hırka ve mont gibi giysilerin ofisinizde nasıl bir görüntü kirliliği yaratabileceğini düşünün. Bu dağınıklığın önüne geçebilmek için en kısa zamanda bir ya da birkaç şık, genel ofis tasarımıyla uyumlu askılıklar edinmelisiniz.

Ofiste klasik şıklık: dilsiz uşak

Özellikle makam odalarında yer alan dilsiz uşaklar, ofis tasarımını klasik bir çizgiye çekerken, küçük bir mekanlarda askılık kullanmanın soğukluğundan da sizi kurtaracaktır.

Çöp kovaları artık daha görünür

Ofisinizde çöp kovalarının görünür yerlerde bulunmasından rahatsız mı oluyorsunuz? Ofisinizin genel tasarım çizgisiyle uyumlu hatta bir tık yukarıya taşıyacak birbirinden şık çöp kovaları alabilirsiniz. Tüm seçim sizin zevkinize kalmış.

Tasarımda gizli bir detay: küllük

Ofisinize ait sigara içilebilen alanların da tasarımı, ofisinizle bütünlük göstermeli. Zarif bir küllük ile hem misafirlerinizi hem de müşterilerinizi detaylarda yarattığınız şıklıkla büyüleyebilirsiniz.

İçinizi aydınlatacak abajur ve avizeler

İş yerinizde spot aydınlatmanın yapaylığından uzak dururken, abajur ve avizelerin katacağı sıcaklığı tercih edenlerdenseniz; bu aksesuarları seçerken şıklığı düşünmenin yanı sıra mümkün olduğunca fazla aydınlatma sağlayacak ürünleri almanız daha yerinde olacaktır.

Ofiste puf rahatlığı

Çalışanlarınızdan daha fazla verim alabilmeniz için ofisi sadece çalışma alanı olarak tasarlamak yerine onların ara sıra dinlenebileceği mekanlar da yaratmalısınız. Bu konforu sağlayabilecek, ev rahatlığı sunan bir puf, günün stresini atmanıza yardımcı olacak.

Anahtarlarla haşır neşir ofisler için anahtar dolapları

Ofisinizde yaptığınız iş ve sunduğunuz hizmet, fazla anahtar kullanımını gerektiriyorsa en kısa sürede bir anahtar dolabı almanız, tüm dağınıklığın ve unutkanlıkların üstesinden gelmenize yardımcı olacak.

Bir ofis için gerekli olacak tüm aksesuarları, en şık tasarımlarla bulabileceğiniz Çilingirler Ofis Mobilyalarının showroomunu ziyaret ederek, istediğiniz ofisleri yaratabilirsiniz.