Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofis Tasarımı için Modern Mobilyalar

Ofisinizin modern ve şık görünmesi için paranızı savurmanız gerekmiyor. Doğru birkaç objenin seçimi ile ofisinizde istediğiniz etkiyi yakalayabilirsiniz. Ofisiniz için kullanabileceğiniz modern mobilyaları sizler için derledik:

Şık ve rahat ofis koltukları

Ofis sandalyelerinizi modern tasarımınıza uygun seçmek için marjinal ve canlı renklerde olması şart değil. Öncelikle sandalyenizin tasarımı ve yapıldığı malzeme daha etkili olacaktır. Spor bir şıklık için renkli sandalyelerden de elbette yararlanabilirsiniz.

Kendiliğinden modern bir tasarım; açık ofisler

Modern bir ofis tasarımı denilince akla ilk olarak açık ofisler geliyor. Elbette bu şart değil ama açık ofis tercih edenlerdenseniz mobilya seçiminde çalışma gruplarından faydalanabilirsiniz.

 Masa seçiminizde abartıdan uzak durun

Modern bir görünüm için her zaman sade bir şıklık tercih edilmeli. Masa seçiminizde de daha basit ve yalın bir tasarım hem bütçenizin dostu olacak hem de ofisinizi daha modern gösterecek detaylardan.

Şık çelik dolaplar

Ahşabın hantal ve klasik görünümüne karşı, modern bir dizayna ve boyaya sahip çelik dolaplar ortama avangart bir hava katacaktır.

Ofis aksesuarları çelik olmalı

Modern bir görünüm için çelik veya herhangi bir metalden imal edilmiş aksesuarlar, ofisinizin havasını bir anda değiştirecektir.

Misafir koltukları ve puflar göz ardı edilmemeli

Ofisinizi belli bir stilde dizayn edecekseniz bunu her noktaya uygulamalısınız. Misafir koltuklarınızı da modern çizgiye sahip mobilyalar arasından seçmelisiniz. Ofiste kullanacağınız birkaç puf da bu görünümü destekleyecektir.

Kütüphane olmazsa olmazlardan

Ofisinizdeki kütüphaneleri sadece evrak, dosya ve kitaplar için kullanmaktan vazgeçin. Bu raflara yerleştireceğiniz birkaç modern obje, ofisinizde bahar havası estirecektir.

Aradığınız tasarım stillerdeki tüm ofis mobilyalarına ulaşabileceğiniz bir adres olan Çilingirler Ofis Mobilyalarının geniş ürün kataloğundan istediğiniz ürünü seçebilir, ofisinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.