Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofis Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ofis Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzün sekiz, dokuz saatini geçirdiğimiz ofislerimizde; çalışmamızı kolaylaştıracak, mekanı şıklaştıracak birbirinden farklı birçok ofis mobilyası dizayn ediliyor. Çalışma hayatının verimli ve konforlu geçmesi için tasarımcılar tarafından her detay düşünülmüş. Peki, ofis mobilyası alırken nelere dikkat etmeliyiz, sizin için bunları derledik:

Önce Sağlık… 

Ofis mobilyalarınız öncelikle çalışma biçiminize ve mesleğinize uygun olarak seçilmeli. Örneğin gün boyunca oturarak çalışıyorsanız; sandalyeniz ve masanız sizi rahat ettirecek şekilde tasarlanmış olmalı.

Fonksiyonel Olmalı

Öncelikle ofis mobilyalarınız kullanışlı olmalı ve her ihtiyacınıza cevap vermeli. Tekerlekli sandalyeler size ofis içinde hareket kabiliyeti kazandıracağı gibi masanızdaki çekmeceler ve ofisteki dolaplar, gereksiz dağınıklığı önleyecek ve ofisinizi daha düzenli gösterecektir.

Mesleğinize Göre Mobilya Seçin

Ofis mobilyalarınızda da mesleğinizle uyum yakalamalı, bu hem çalışmanızı kolaylaştıracak hem de imajınızı pekiştirecektir. Örneğin; bir mimar masası alıyorsak, öncelikle çizim yapmaya uygun olarak seçilmeli.

Sağlam Olmalı

Ofis mobilyalarınızda özellikle oturduğunuz koltuk ve masanın sağlam malzemelerden yapılmış olması ve rahatlıkla hareket etmenizi sağlayacak eşyalar olmasına dikkat edin.

Misafirlerinizi Unutmayın

Ofisler, sadece çalışanlar için oluşturulmuş mekanlar değildir; misafirlerinizi ve müşterilerinizi de bu çalışma alanlarında rahat ettirmelisiniz. Bekleme koltukları, masanızın önündeki ziyaretçi koltukları ve sehpalar misafirlerinize rahatlık getirecektir.

Ofislerinizde de Düzeni Yakalamalısınız

Ofiste düzeni yakalamak için askılık, dilsiz uşak gibi ofis aksesuarlarının yanı sıra dolaplar, çekmeceler, kütüphaneler gibi ofis eşyaları da size yardımcı olacaktır.

Şık Olmalı

Mesleğinizle uyumlu seçilen mobilyaların şıklığı da hem sizin çalışmanızı daha verimli, istekli hale getirirken; müşterileriniz ve misafirleriniz için de olumlu bir imaj yaratacaktır. Çilingirler Ofis Mobilyaları nda bulabileceğiniz birbirinden şık, rahat ve ergonomik ofis eşyaları ile çalışma hayatınızda aradığınız verimi kolaylıkla yakalayabilirsiniz.