Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Ofis Mobilyası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis mobilyalarını değiştirmek ya da ofisini yeni baştan dizayn etmek isteyenler için bir rehber oluşturacak yazımızda, bir ofiste bulunması gereken eşyalarda hangi standartları aramamız gerektiğini araştırdık:

Sağlıklı mobilyalar, sağlıklı ofis

Ofis mobilyası satın alırken öncelikle mobilyaların ergonomik olmasına ve siz çalışırken vücudunuzu desteklemesine dikkat etmeniz gerekiyor.

İş verimliliğini gözetin

Ofisinizde çalışma alanlarını tespit edip, bu mekanlara mobilya satın alırken elemanlarınızdan ve yöneticilerinizden en yüksek verimliliği nasıl alabileceğiniz şekilde karar verip, buna göre bir oturma düzeni seçmelisiniz.

Ofiste dağınıklığa yer vermeyin

Ofislerinizin temiz ve düzenli görülmesi için doğru eşyaları seçmelisiniz. Yeteri kadar dolap ve keson işinizi görecektir.

Bireysel alanlara dikkat edin

Çalışanlarınızın ofiste rahat etmesini istiyorsanız, açık ofislerde dahi bireysel alanları gözetmelisiniz.

Tasarım: İmajınız

Ofisinize seçeceğiniz mobilyalarınızın kalitesi ve şıklığı şirketinizi yansıtacaktır. Bu nedenle, şıklığa ve zengin bir tasarıma gerektiği kadar önem vermelisiniz.

Yöneticileri ödüllendirin

Yöneticileriniz için makam takımları satın alabilir, ofisteki konumlarıyla pekişecek çalışma alanları yaratarak, yönetici kimlikleri ile pekişmesini sağlayabilirsiniz.

Misafirperver olun

Misafirlerinizi ve müşterilerinizi rahat ettireceğiniz misafir koltukları ve bekleme koltukları almayı ihmal etmeyin.

Ofisiniz için aradığınız her mobilyayı ilk elden temin edeceğiniz Çilingirler Ofis Mobilyalarının geniş ürün kataloğunu inceleyebilir, ofisinizi baştan yaratabilirsiniz.