Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Neden Ofis Masa Takımlarını Tercih Etmeliyiz?

Ofis tasarımında bütünlük yakalamak ve tasarımı profesyonellerin ellerine bırakabilmek için ofislerde masa takımları tercih ediliyor. Birbirinden farklı dizaynlar ve stillerde üretilen masa takımları, ofis tasarımında işinizi en çok kolaylaştıracak mobilyalar arasında. Biz de sizler için ofis masa takılarını inceledik:

İdareciler için makam takımları

Ofisinizdeki yetkili kişinin prestijine prestij katacak bu mobilyaların, özellikle şık ve kaliteli görünmesine dikkat edilmeli. Makam takımları, ofisinizin imajı ile paralel bir görünüm sergilemeli.

Kullanışlı personel takımları

Personel takımlarının öncelikli olarak sağlıklı ve ergonomik olması oldukça önemli. Uzun süre oturarak çalışanlar için özel tasarlanmış ürünleri tercih etmelisiniz. Personel takımlarının seçimini, ofis tasarımınızın ana unsuru olarak düşünmelisiniz.

Açık ofisler için çalışma grupları

Ofisinizde hem alandan tasarruf edeceğiniz hem de çalışanlar arasında koordinasyon sağlayabilmeniz için tercih edilen çalışma grupları, konsantrasyon panelleri gibi ayrıntılarla da aynı zamanda kişilere bireysel alan sunuyor.

İşlevsel dolaplı çalışma grupları

Ofisinizde dağınıklığa yer vermemek ve çalışanlar arasında da yalıtılmış bir alan sağlayabilmek için dolaplı çalışma grupları oldukça ideal bir seçim olarak öne çıkıyor.

Alandan tasarruf sağlayan köşe grupları

Ofisinizde kullanılmayan ve atıl bir alan bırakmamak için özel dizayn edilmiş köşe grupları, kullanışlılığının yanı sıra oldukça da şık mobilya alternatifleri arasında yer alıyor.

Yuvarlak çalışma grupları

Özellikle kütüphane gibi alanlarda sıkça rastladığımız yuvarlak çalışma grupları; ofiste alan sıkıntısı çekildiğinde tercih ediliyor. Bir masaya daha çok personel oturtarak, maksimum oranda değerlendirebilmek amacıyla da kullanılmakta.

Açılır masa takımları

Gerektiğinde birkaç kişinin bir arada çalışmasına imkan veren bu masa grupları, masanın altındaki açılabilir eklentileri ile sürpriz kalabalıklar için öngörülü bir tercih.

Geniş ofis masa takımları koleksiyonu ile her zevke ve bütçeye hitap eden Çilingirler Ofis Mobilyaları, bu kaliteyi deneyimlemeniz için sizi showroomuna bekliyor.