Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Misafirleriniz için Ofiste Bulunması Gereken Mobilyalar

Ofislerimiz, sadece işlerimizi yürüttüğümüz mekanlar değil; aynı zamanda müşteri ve misafirlerimizi ağırladığımız alanlar ve firmamızın adeta görünen yüzleridir. Misafir ve müşterilerimizi rahat ettirecek mobilyalardan hangilerini tercih etmeliyiz, bunu sizin için derledik:

Misafir koltukları, olmazsa olmaz

Çalışma masalarının hemen önünde yer alan misafir koltukları, müşterilerinizle detaylı görüşmeleriniz için ideal mobilyalardan.

Beklerken rahat ettirin

Müşterilerinize yaşatacağınız zorunlu beklemelerin, daha konforlu geçirmesini sağlamak amacıyla bekleme koltuklarından yaralanabilirsiniz.

Ofisinizin şık odak noktası

Oturma grupları, misafirlerinizle birlikte karşılıklı oturup konuşabileceğiniz, evinizin konforunu aratmayan mobilyalardan.

Sehpalar ve sehpalı bekleme koltukları

Misafir ve müşterileriniz beklerken ya da onlarla görüşürken, ikram edeceğiniz içeceklere rahat bir yer bulmak için sehpalardan yararlanabilir, ortama sıcak bir hava katabilirsiniz.

Bin bir çeşit puflar

Misafir koltukları yerine kullanabileceğiniz puflar, ofisinize görsel zenginlik ve modern bir hava katacaktır. Üstelik puflar daha az yer kaplar.

Mont ve kabanlar için askılık

Müşterilerinizin dışarı giysilerini ellerinde taşımalarını istemiyorsanız, ofiste bir askılığa mutlaka yer vermelisiniz.

Ev konforu için kanepeler

Ofisinizde oturma takımına ayıracak fazla yeriniz bulunmuyorsa, siz de sadece kanepe alarak bu konforu ofisinizde yaratabilirsiniz.

Tüm ofis mobilyalarını temin edeceğiniz Çilingirler Ofis Mobilyaları, misafirleriniz ve sizleri rahat ettirebilecek geniş ürün kataloğu sunuyor.