Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Küçük Ofisler için Mobilya Çözümleri

Ofis alanınız dar ve bu nedenle istediğiniz gibi tasarlayamayacağınızı düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Yerinde seçilmiş, doğru mobilya çözümleri ile ofisinizi hem istediğiniz gibi yerleştirebilir hem de olduğundan daha büyük gösterebilirsiniz. Sizin için uygulaması kolay birkaç ipucu derledik:

Daha çok masa için çalışma grupları

Açık ofis modeli dizayn, küçük mekanlar için biçilmiş kaftan. Böylece kısıtlı alana daha çok masa ve personel sığdırabileceksiniz.

Dolapları çalışma masalarının altına yerleştirin

Ofisinizde dolaplar için yeterli yeriniz bulunmuyorsa, kesonları çalışma masalarının altına yerleştirebilir, tekerlekleri sayesinde istediğiniz zaman rahatlıkla yerlerini de değiştirebilirsiniz.

Personel koltuklarını ölçülere göre seçin

Sıkışık bir alandaki büyük ölçüde sandalyeler ortamı daha dar gösterecektir. Rahat, konforlu ama daha küçük ölçülerde seçeceğiniz koltuklarla hedefinizi yakalayabilirsiniz.

Masa ölçülerinde tasarrufa gidin

Üzerinde çalışmanıza yetecek ölçülerde, ergonomik masalar seçmeye özen gösterin. Eğer tercihiniz uzun masalardan yana ise doğru bir yerleştirme ile bir masada birkaç kişinin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Dolaplarınızı yukarıya monte ettirin

Dolaplarınıza ofiste yer bulamıyorsanız, daha küçük boyutta dolap ve raflar tercih ederek bunları ulaşılabilecek uzunlukta duvara monte ettirebilirsiniz.

Açık renkler kullanın

Duvarlarınız ve mobilyanızda tercih edeceğiniz açık renkler mekanı daha geniş gösterecek ve ferah bir hava katacaktır.

Matruşka masaları kesinlikle denemelisiniz

Gerektiğinde boyutları değişebilen ve açılarak size daha çok çalışma alanı yaratan masalar, küçük ofisler için olmazsa olmazlardan.

Sizin için ofis mobilyaları çözümü üreten Çilingirler Ofis Mobilyalarının showroomunu ziyaret edebilir, uzman satış personellerden ofisiniz için destek alabilirsiniz.