Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Fileli Koltukların Avantajları

Ofislerde artık en çok tercih edilen çalışma koltukları arasında yer alan fileli koltuklar, masa başında saatlerini geçirenler için pek çok avantaj sağlıyor. Fileli koltukları sizler için daha yakından inceledik:

Sıcak günler için

Fileli koltukların en beğenilen avantajı, sandalyede oturan kişiyi terletmemesi ve masa başında çalışırken sırtı desteklemesidir.

Oldukça ergonomik

Fileli koltuklar, plastik iskelet üzerine üretildikleri için vücuda gerekli olan kavisler bu aşamada kolaylıkla uyarlanmaktadır. Bu ortopedik yapısı ile oturan kişiyi saatlerce konforlu hissettirir.

Diğer koltuklarda bulunmayan konfor

Fileli koltukların bel konum ayarı, yükseklik ayarı ve kolçakları klasik sandalyelerde bulamayacağınız detaylardan.

Ofiste hareket etme kolaylığı

Kısa mesafeler için sandalyenizden kalkmadan size hareket kabiliyeti sağlayan tekerlekler, fileli koltukların avantajlarından biri.

Hem şık hem uygun

Fileli koltukların plastik iskeletli oluşu, diğer koltuklara göre oldukça fiyat avantajı sağlıyor. Modern çizgiye sahip tasarımları ile fileli koltuklar, ofisleriniz için en doğru tercihler arasında.

Sandalyenizi boyunuza göre ayarlayın

Fileli koltukların genel özelliklerinden biri de sandalye boylarının ayarlanabilir olması. Bu özellik çalışırken sizi oldukça rahat ettirecektir.

Sağlam yapısı ile sağlıklı ve güvenilir

Fileli koltuklar, ergonomik yapısından bir şey kaybetmeden yıllarca size ideal sandalye konforunu sunacaktır.

Çilingirler Ofis Mobilyalarında, onlarca çeşit fileli koltuk modellerini bulabilir ve bu konforu işyerinizde de deneyimleyebilirsiniz.