Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
En Çok Tercih Edilen Ofis Mobilyaları Hangileri?

Ofis mobilyalarının şıklığı her ne kadar öncelikli olsa da kullanışlı da olması, hem daha önemli hem de verimliliğinizi artıran etkenlerin başında gelmekte. Bazı ofis mobilyaları vardır ki bunlar bir ofiste olmazsa olmaz demirbaşlar arasında yer alır. Sizler için bu kullanışlı ofis mobilyalarını inceledik:

Doğru boyutlarda ergonomik bir masa

Çalışma masası elbette bir ofisin vazgeçilmezleri arasında ilk başta yer alıyor. Fakat masanın doğru ölçülerde olması, ne gereğinden büyük ne de küçük boyutlarda olması kullanışlılığı açısından oldukça önemli.

Sağlıklı bir çalışma koltuğu

Sırtınızı güvenle yaslayacağınız bir ofis sandalyesi, günde yaklaşık olarak sekiz saat boyunca sizin en yakın dostunuz olacaktır. Ergonomik ve sağlıklı bir koltuk, sizin için hayat kurtarıcı parçalar arasında.

Ofisinizi daha düzenli tutmak için keson

Her çalışanın, mümkün değilse birkaç çalışanın ortak kullanabileceği keson; ofisteki dağınıklığın önüne geçmeniz için elinizin altında bulunması gereken mobilyalardan.

Evrak dolaplarınızla evraklarınız güvende

Kırtasiyenin bolca kullanıldığı, kağıtların havalarda uçuştuğu bir ofis için evrak depolama en büyük ihtiyaçlar arasında yer alıyor.

Her ofis için gerekli misafir koltukları

Müşterilerimizin konforunu sağlayacak ve onları rahat ettirecek misafir koltuklarından her ofiste en az birkaç tane bulunması gerekiyor.

Şık ve gösterişli yönetici masa takımları

Ofiste yöneticilerin makamıyla uyumlu olacak bu masa takımları, aynı zamanda ofisinize gelen müşterileriniz için de imajınızı güçlendirecek unsurlardan.

Sizi kurumsal gösterecek toplantı masası

Toplantı masası artık her ofisin ihtiyaçları arasında en başta yer alıyor. İş toplantılarınız ve ofis içi eğitim ve konuşmalar için de ideal bir ortam yaratacaktır.

Ofis mobilyalarında geniş ürün seçeneğiyle ideal ofislere kavuşabilmeniz, Çilingirler Ofis Mobilyaları ile artık çok kolay. Web sitemiz ve showroomumuzu ziyaret ederek mobilyalarımızı daha yakından inceleyebilirsiniz.