Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Doğru Makam Koltuğu Nasıl Seçilir?

Makamınızın prestiji ile uyumlu şık makam koltukları, gün boyunca sizi rahat ettirecek konforda da olmalı. İyi bir makam koltuğunun taşıdığı özellikleri sizin için derledik:

Kaliteli olmalı

Yönetici koltukları firmanızın imajını etkileyeceği için şık ve kaliteli ürünler seçmeniz, konumunuzu güçlendirmenizde etken olacaktır.

Sağlıklı ürün seçilmeli

Makam koltuğu, üzerinde gün boyunca kendinizi rahat hissedeceğiniz özelliklere sahip olmalı. Koltuklarınızın şık olmasının yanı sıra ergonomik olmasına da özen gösterin.

Belinizi rahat ettirin

Bel destekli ürünleri tercih etmeniz, ofisteki veriminizi artırmaya ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılmasında oldukça önemli.

Doğru kumaş seçimi

Makam koltuklarının şık kumaşları sizi bazen yaz aylarında rahatsız edebilir, bunun için daha doğal ürünler ve fileli modern koltuklar seçebilirsiniz.

Tekerlekli koltuklar işinizi kolaylaştırır

Makam koltuklarının yüksekliklerinin ayarlanabilir olması oldukça önemli. Tekerlekli makam koltukları da size ofis içinde hareket kabiliyeti sağlayacaktır.

Boynunuzu destekleyin

Uzun çalışma saatlerinin getirdiği diğer bir sağlık sorunu da boyun ağrısıdır. Gün boyunca başınızı ve boynunuzu destekleyecek koltuklar, oldukça kullanışlı ve sağlıklı.

Kollarınız için başka desteğe gerek yok

Kolçaklı makam koltukları, çalışma saatlerinde kollarınızı dinlendirmenizi sağlayarak sizi gün boyunca rahat ettirecektir.

Makam koltuklarının tüm çeşitlerini bulabileceğiniz Çilingirler Ofis Mobilyaları, geniş ürün kataloğuyla ofisiniz için birçok mobilya seçeneği sunuyor.