Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Daha Ferah Bir Ofise Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Daha Ferah Bir Ofise Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Çalışma ortamının sağlıklı olabilmesi için yeterli şekilde aydınlatılması gerekiyor. Bunun yanı sıra ferah bir ofis sizi daha pozitif hissettirecek ve verimli çalışmanızı sağlayacaktır. Peki ofisimizde bunu nasıl sağlayabiliriz, sizin için araştırdık:

Ofis mobilyalarınızı seçerken renklere dikkat edin

Ofisiniz yeterli günışığı almıyorsa açık tonlarda ofis mobilyaları ortamı daha ferah gösterecek ve içinizi aydınlatacaktır.

Perde ve storlarınızın kalınlığı da önemli

Pencerelerinizi kapamak için perde ya da benzeri bir aksesuar kullanıyorsanız, ışığı engellemeyecek kalınlıkta ve renkte olmasına özen gösterin.

Yeterli aydınlatma olmalı

Ofisinize giren doğal ışığın yanı sıra spot ve lambaları da doğru oranda ofisinizin içine dağıtmalısınız ve oluşan yapay ışığın ofisinizi yeterince aydınlatmasına dikkat edin.

Pencere önlerini kapamayın

Her zaman en sağlıklı olan ve sizi pozitif hissettirecek güneş ışığının önündeki tüm engelleri kaldırın. Pencerelerden içeri maksimum ışık girmesi oldukça önemli.

Masa düzenini aydınlatmaya göre oluşturun

Günışığı ile aydınlatılan ofislerde, masaları pencerelere yakın konumlandırmakta yarar var ama lamba ve spotlardan faydalanıyorsanız; bunların masaların üzerinde, doğru noktalarda yer alması gerekiyor.

Az eşya daha ferah gösterecektir

Ofisinizi tıkış tıkış gösterecek şekilde mobilya ve aksesuarlarla doldurmayın. İçinde rahatça dolaşılabilen bir ofis, kimsenin içini daraltmaz.

Bir akvaryum tüm stresi alır

Ofisinize pozitif enerji yayacak başka bir aksesuarda, ofis boyutlarına göre alınmış büyükçe bir akvaryum. Hem çalışanların stresiniz azaltacak hem de karanlık bir duvarı aydınlatarak değerlendirmenizi sağlayacaktır.

Ofisinizi ferah gösterecek tüm ofis mobilyaları ve aksesuarları; Çilingirler Ofis Mobilyaları koleksiyonlarında yer alıyor.