Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Çelik Dolaplar Nerelerde Tercih Edilmeli?

Güvenilir olması, uzun yıllar boyunca dayanması ve içinde barındırdıklarının dış ortamdan etkilenmemesini sağlaması gibi özel nedenlerle tercih edilen çelik dolapların pek çok kullanım yeri bulunuyor. Alternatifleri değerlendirebilmeniz için çelik dolapların kullanım yerlerini sizin için araştırdık:

Dosyalarınızı dış etkilerden korur

Su, yangın ve çeşitli tahrip edici dış etkilere karşı evraklarınızı korumanız için de ilk tercihiniz çelik dolaplar olmalı.

Sistematik dosyalama: kartoteksler

Çelikten imal edilen kartotekslerin de pek çok kullanım yeri bulunuyor. İşyerleri ve kütüphaneler gibi sistematik bir dosyalama gerektiren her işyerinin vazgeçilmezlerinden.

Soyunma odaları için de ideal

Soyunma odalarında, kişisel eşyaların güvenliğini sağlama amacıyla da genellikle çelik dolapların güvenirliliğinden yararlanılıyor.

Askeri alanlarda da çelik dolaplar

Askerlerin kişisel eşyalarını saklamaları amacıyla da çelik dolaplar, dayanıklılığı nedeniyle en çok tercih edilen dolaplar arasında.

Mescit ve müze gibi alanların girişlerinde

İç mekana geçerken kişisel eşyalarımızı ya da mescit gibi alanlarda ayakkabılarımızı dışarda bırakmamız gerektiğinde çelik dolaplar yine yardımımıza koşuyor.

Yatılı okul ve işçi odalarında

Öğrenci ve işçilerin eşyalarını koyabileceği en güvenilir dolaplar arasında yine çelik dolaplar geliyor.

Ofisinizdeki modern mobilya

Değişik tasarım ve renklerdeki çelik dolaplar, ofisinize renk ve modern bir soluk getirecektir.

Çilingirler Ofis Mobilyalarının sizlere sunduğu sağlam ve güvenilir çelik dolaplar koleksiyonu ile ofislerinizdeki tüm evrakların güvenliğini sağlayabilir; bu konfordan yararlanabilirsiniz.