Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Bir Ofiste Yer Alması Gereken Koltuklar

Ofislerde farklı ihtiyaçlara cevap veren pek çok çeşit koltuk bulunuyor. Bunları seçerken önce işlevsel olmasına sonra da görselliğe bakmamız yeterli olacak mı? Ofisiniz de yer alması gereken bu koltuk çeşitlerini sizler için derledik:

Saygınlığı pekiştiren makam koltukları

Ofisinizde yetkili kişilerin konumu ile pekişen koltukların şıklığı ve kalitesi, hem çalışanların hem de misafirlerin gözünü doldurmalı.

Çalışanların rahatı için personel koltukları

Çalışanların uzun süre üzerinde rahatlıkla oturabileceği koltuklar, öncelikle ergonomik ve sağlığa uygun seçilmeli.

Misafirlerinizin konforu için misafir koltukları

Misafirlerinizi rahat ettireceğiniz ve hoş karşılayacağınız koltukların şıklığı kadar kaliteli olması da firma imajınızı pekiştirecektir. Koltuklarınızın rengini ve dizaynını da ofis tasarımınızla uyumlu seçmelisiniz.

Sıkılmaya fırsat tanımayan bekleme koltukları

İşinizin gereği olarak misafir ve müşterilerinizi belli bir süre bekletmeniz gerekiyorsa, bu süre zarfında misafirperver olmalı ve onları rahat ettirmelisiniz.  Bekleme koltuklarının temizliği ve rahatlığı ön planda olmalı.

Ev sıcaklığını aratmayan oturma grupları

Özellikle ofisinizdeki yetkili kişilerin odasında, misafirleri gerektiği gibi ağırlayabileceğiniz oturma gruplarına yer vermelisiniz. Oturma gruplarının kalitesine öncelik vererek, elegant bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Ofiste ev konforu: puflar

Ofisinizde hem çalışanların hem de misafirlerin rahat edebileceği puflar, hem şık bir ayrıntı hem de oldukça kullanışlı olacaktır.

Şık ve kullanışlı: sehpalı kanepeler

Bekleme koltuklarında misafirlerinizin eşyalarını ve içeceklerini üzerine koyabileceği sehpa ayrıntısı oldukça kullanışlı bir detay.

Çilingirler Ofis Mobilyaları; koleksiyonunda yer alan geniş koltuk seçeneklerini deneyimleyip, ofisiniz için aradığınız mobilyaları seçebileceğiniz güvenilir bir adres.