Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Bir Ofiste Mutlaka Olması Gereken Detaylar

Bir Ofiste Mutlaka Olması Gereken Detaylar

Ofisler artık sadece çalışılan mekanlar değil, tasarımları ile de dikkat çeken ve artık daha çok özenilen ortamlar. Bir ofisinin şıklığına şıklık katan bunun yanında birçok fonksiyonel kullanımı olan eşyalar ise vazgeçilmezlerden. Birlikte bunlara  bir göz atalım:

Konuklarınızı rahat ettirmek için misafir koltukları

Müşterileriniz ve misafirlerinizi rahat ettirecek koltuklar bir ofisin olmazsa olmazlarından. Kurumunuzun görünen yüzü olan ofisinizde eğer yeterli alanınız bulunuyorsa bekleme koltuklarını da ofisinize katmanız yerinde olacak.

Şık bir toplantı masası

Hem ofis içi toplantılar hem de müşterilerinizle yapacağınız özel konuşmalar için kullanacağınız bir toplantı masası, firmanızı daha kurumsal gösterecek detaylardan.

Sıcak bir ortam için kütüphane

Doğru kitaplar ve iş kataloglarınızın yer alacağı bir kütüphane, ofise girenlerin ilk dikkatini çekecek unsurlardan. Ofisinizin daha sıcak ve düzenli görünmesini sağlamanın yanında sizin de entelektüel birikiminizi ortaya koyacaktır.

Kış aylarının olmazsa olmazı askılık

Ceket ve kabanlarınızın sandalye arkalarına asılarak göz kirliliği oluşturmasını engellemek için ya gizli bir askılık ya da ofisinizi şıklaştıracak bir askı edinmeniz derli toplu görünmesini de sağlayacaktır.

Düzen için dosya dolapları

Ofisinizde iş evraklarınız ve dosyalarınızı kaldırabileceğiniz kapaklı dolaplar, ortamı hem zengin hem de düzenli gösterecek ofis mobilyalarından.

Masalarınızın yanında bulunacak kesonlar

Masanızın altına ya da yanına sığdıracağınız bir keson, ofisteki eliniz ayağınız olacaktır. Ofis için gerekli araç gereçlerin yanı sıra her gün eve taşımaktan üşendiğiniz kişisel eşyalarınızı da koyabileceğiniz mobilyalar.

Üçüncü gözünüz masa lambaları

Özellikle yazılı evraklarla ilgili bir iş yapıyorsanız, masanıza ekstra bir aydınlatma aracı almanızda fayda var. Hoş bir masa lambası hem ortamı şıklaştıracak hem de masanızı aydınlatacaktır.

Çilingirler Ofis Mobilyaları, size birbirinden şık ofis aksesuarları ve yardımcı mobilya seçenekleri sunuyor. Ofisinizi şıklaştıracak tüm mobilyalarınızı Çilingirler Mobilya’da bulabilirsiniz.