Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Bir Ofis Dekorasyonunda Yer Alabilecek Farklı Mobilyalar

Bir ofisi yeniden dizayn ediyorsanız, birçok mobilya çeşidine ihtiyacınız olacaktır. Bu alışverişinizde yardımcı olabilmek ve sizin için alternatif çözümler üretebilmek adına farklı ofis mobilyalarını sizin için derledik:

Tercihiniz açık ofisten mi yana?

Eğer açık ofis sistemiyle çalışmak istiyorsanız bunun için tasarlanmış ve imal edilmiş çalışma grubu da denilen birçok kişinin oturup aynı masada çalışabileceği mobilyalar sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Kalabalık gözünüzü korkutmasın

Toplantı masanız yeterli büyüklüğe sahip değilse, konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabilmeniz için toplantı ilave masası işinizi görecektir. Bu ilave masalar da, her ofisin sahip olması gereken farklı mobilyalar arasında.

Karşılama şık olmalı

Ofisinizin girişi belki de dekorasyonda en çok önem vermeniz gereken mekanlar arasında yer alıyor. Burada yer alacak bir banko, ofisiniz için şık ve kurumsal bir imaj yaratacaktır.

Bin bir çeşit pufları denemelisiniz

Armut puftan, kalp, top ve kare şeklindeki puflara kadar ofisinize farklı bir hava kazandıracak bu puflar için belki de yer açmanın vakti gelmiştir.

Düzen tutkunları için kartoteksler

Ofisinizde evrak ve arşiv ağırlıklı bir iş yapılıyorsa kartotekslerden yararlanmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda dosyalama sistemi için de kartoteksler vazgeçilmezlerden.

Konuklarınızı rahat ettirin

Misafir koltukları da artık ofis dekorasyonunun vazgeçilmez detaylarından. Ofisinizin genel tasarım çizgisine uyumlu, şık ve rahat koltuklar; müşteri ve misafirleriniz için gereken konforu sağlayacaktır.

Ofisteki eliniz ayağınız etajerler

Etajerler, ofiste düzen sağlamak için oldukça sık tercih edilen ofis mobilyalarından. Evraklarınızı yerleştireceğiniz etajerler, sizi gereksiz dağınıklıktan da kurtaracaktır.

Çilingirler Ofis Mobilyaları, ofisinizin a’dan z’ye her ihtiyacını karşılayacak geniş mobilya kataloğu ve şık tasarımları ile tasarımın vazgeçilmez adreslerinden.