Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Bir Ofisi Şıklaştıran Detaylar

Bir Ofisi Şıklaştıran Detaylar

Ofislerimiz sadece bizim çalışma alanlarımız değil, aynı zamanda firmamızın bir yüzü olarak müşterilerimizi ve misafirlerimizi de ağırladığımız mekanlar. Ofis şıklığı ve dekorasyondaki incelikler sanıldığından daha önemli olabilir. Ofisimizde şıklığı yaratacak birkaç detayı sizlerle paylaşıyoruz:

Ofis girişi temiz ve bakımlı olmalı

Her zaman ilk intiba önemli. Ofisinize girilen ilk noktada yer alan bankolar, bitkiler ya da bekleme koltuklarının seçimini titizlikle yapmalı ve birbiri ile uyumlu seçilmeye özen gösterilmeli.

Yönetici odaları ve masaları kaliteli olmalı

Dışarıya verdiğiniz imaj önemli. Bu nedenle yöneticileriniz için seçilecek ofis mobilyalarında doğal malzemeler seçerek, suni ve kalitesiz görünecek ürünlerden uzak durmalısınız.

Toplantı odaları, firmanızı yansıtacak şıklıkta olmalı

Toplantı masası ve koltuklarınızın seçimi, burada müşterilerinizi ağırlayacak ve iş toplantıları gerçekleştireceğiniz için titizlikle yapılmalı. Bunlara uygun evrak dolapları ve çeşitli dekoratif eşyalarda ortama sıcaklık katacaktır.

Sakın dağınık gözükmeyin

Ofis mobilyalarınızı ne kadar özenle seçseniz de, dağınık bir ortamda bu şıklıktan çok dağınıklık dikkati çekecektir. Özellikle masalarınızın üzerinde gereksiz eşya bulundurmamaya özen gösterin.

Her zaman en sade en şıktır

Büyük ve aşırı abartılı ofis mobilyaları seçiminden uzak durmanızda fayda var. Yeni trendleri ve minimalist tasarımları tercih edebilirsiniz. Klasik mobilyalarda da detaylarla bir şekilde çağdaşlığı yakalamanın yollarını aramalısınız.

Doğru renk seçimi sizi bir tık yukarı taşıyacaktır

Renk seçiminde uyumu yakalamak belki de dekorasyonda her konudan daha fazla öne çıkmaktadır. Tüm ofis mobilyalarında renk uyumuna ve kontrast renklerin canlılığına özen gösterin. Doğal aydınlatmanın yetersiz olduğu ofislerde koyu renk mobilya seçiminden uzak durmanızda fayda var.

Detaylar ve aksesuarlar ortamı zenginleştirecektir

Doğru seçilmiş aksesuarlar, ofis ortamınıza kişisel dokunuşlar katarak, yaşanılan alanlara dönüştürecektir. Aksesuarlarınızı alırken de aynı renk metaller ve renklerde seçmeye özen gösterin.

Birbirinden şık ofis mobilyaları ve aksesuarları ile çalışma ortamlarınıza konfor katacak Çilingirler Ofis Mobilyaları, sizlere en kaliteli mobilyaları en uygun koşullarla sunuyor.