Çilingirler Ofis Mobilyaları
+90 (212) 691 09 18
Bekleme Odası ve Resepsiyon için Mobilyalar

Misafirleriniz için ofisinizin yüzü ve belki de onların en çok vakit geçirecekleri alanlardan biri olan resepsiyon ve bekleme odalarının görünümü de en az ofisinizle yaraşır derecede olmalı. Bu alanlarda şıklığı sağlama ve doğru mobilya seçimi için bir araştırma yaptık:

Güler yüzlü bir çalışan ve banko

Misafirlerinize ilk hoş geldin diyecek olan elemanlarınızın arkasında bulunduğu bankonun şıklığı göz kamaştırıcı olmalı. Banko, ofisiniz için daha kurumsal bir izlenim katacaktır.

Misafirler için bekleme koltukları

Misafirlerinizi rahat ettirecek aynı zamanda da görsel olarak büyüleyecek bekleme koltukları ile zaman daha çabuk akacaktır.

Doğru boyutlarda bir orta sehpa

Misafir koltukları arasında yer alacak şık bir sehpa, ortama bütünlük ve estetik katacaktır. Sehpanın üzerine koyacağınız birkaç tane güncel dergi beklemeyi daha eğlenceli kılacak.

Yağmurlu ve soğuk günler için askılık

Ceket ve montlarının misafirlerinizin elinde kalmasını istemiyorsanız, onları rahat ettirmek için mekana hemen bir askılık eklemelisiniz.

Yeterli alana sahip ofisler için oturma grupları

Resepsiyonlara belki de en çok albeni katacak olan unsur, kaliteli ve şık oturma gruplarıdır. Oturma grubunun stili ve rengi ofisinizle bütünlük taşımalı.

Farklı bir mobilya isteyenler için uzun puflar

Bekleme koltukları yerine tercih edeceğiniz puflar, ortama sıcak ve modern bir hava katacaktır.

Kalabalık bekleme odaları için sehpalı kanepeler

Misafirlerinizin elindeki eşyaları ve içecekleri koyabileceği sehpalı kanepeler, alandan tasarruf etmenizi sağlayan pratik ofis mobilyalarından.

Ofisinizdeki tüm odalar için a’dan z’ye her eşyayı bulabileceğiniz Çilingirler Ofis Mobilyaları; sizlere geniş bir katalog, bin bir çeşit ürün sunuyor.